Su Soğutma Kuleleri

Su Soğutma Kuleleri

CTP Yapı profilleri soğutma kuleleri için en ideal konstrüksiyon malzemeleridir. Günümüzde soğutma kulelerinin çok büyük bir kısmı geleneksel yapı malzemeleri olan betonarme, ahşap ve çelik yerine pultruded CTP yapı profilleri kullanılarak inşa edilmektedir.

Pul-Tech FRP tarafından üretilen CTP yapı profilleri, rafinerilerden demir çelik sanayiine, şeker fabrikalarından enerji santrallerine, gıda sanayiinden kimya sektörüne ve daha pek çok sektörde kullanılmakta olan soğutma kulelerinde ana konstrüksiyon malzemesi olarak tercih edilmiştir.

CTP yapı profilleri ;

  • Korozyona uğramaz
  • Montajı kolay
  • Sağlam
  • Bakım gerektirmez
  • Ekonomik

Pul-Tech FRP bünyesinde  bulunan soğutma kulesi sanayiinde uzun yıllar çalışmış tecrübeli çalışanlarıyla, sadece profil ihtiyaçlarınızı karşılamakla kalmaz, imalat resimlerinize göre hatasız delme, kesme gibi imalat işlerinizi de özenle ve tam zamanında gerçekleştirir.

Üretilen tüm ürünler CTI (Cooling Technology Institute) tarafından yayınlanan "Soğutma Kulelerinde kullanılan Pultruded Profiller için tavsiye edilen Standartlar" dökümanına ve ISO EN 13706 standartlarına uygundur.

   

Resim Galerisi

Lütfen sayfa hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Telefon Numaranız
Mesajınız